PROEL BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH jako pracownia autorska Architekt Elżbiety Nowak-Krzywańskiej powstała z miłości do architektury w 1993 r. Zespół nasz tworzą wykwalifikowani projektanci inżynierowie i architekci, którzy pobrali edukację na prestiżowych uczelniach w kraju i za granicą. Naszym priorytetem jest dostarczenie wysokiej jakości projektów, dzięki oryginalnym i inteligentnym rozwiązaniom. Wraz z Klientem opracowujemy indywidualny plan, który na bazie wypracowanego przez nas procesu, stopniowo staje się realizacją marzeń lub biznesowych celów.


Firma PROEL B.U.P. opracowuje projekty wszelkich inwestycji w przemyśle, usługach, budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym i jednorodzinnym, oferując wykonanie projektów począwszy od pierwszej koncepcji architektury, poprzez kompleksowe projekty techniczne wymaganych opracowań branżowych, do projektów małej architektury i zieleni otaczającej przyszły obiekt.

Estetyczna, funkcjonalna i pełna harmonii przestrzeń do życia. Klimatyczne, komfortowe, zgodne z oczekiwaniami mieszkańców – własne miejsce. To właśnie tym się zajmujemy. Tworzymy architekturę i projektujemy wnętrza. Jesteśmy zespołem architektów ze Szczecina, dla których kształt, materiał, struktura i światło mają ogromne znaczenie. Pragniemy, by każdy czuł się dobrze w swoim najbliższym otoczeniu.


Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, od których prawo pozwala nam odciążyć Inwestora w całym procesie prowadzącym do otrzymania pozwolenia na budowę.

Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami budowlanymi i firmami branżowymi. Projektowanie domów i aranżacja wnętrz to nasza pasja zaś projekty przemysłowe to fantastyczne wyzwania, sprostanie im to ogromna satysfakcja. Naszą inspiracją jest zaś Klient i jego indywidualne oczekiwania…

Firma PROEL BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH Elżbieta Nowak-Krzywańska oferuje kompleksową usługę w załatwianiu spraw formalnych do pozwolenia na budowę, a także nadzory autorskie oraz oddanie obiektów do użytkowania, która to usługa coraz częściej spotyka się z zainteresowaniem rynku inwestorskiego.


Zawód Architekt to brzmi dumnie ale zdajemy sobie sprawę, że jest to również zawód zaufania publicznego. Zaufanie klienta i nasza odpowiedzialność za powierzone nam zadania to dla nas najważniejsze wartości w pracy.


Sukces nie jest dziełem przypadku, kierując się tą dewizą zleć opracowanie Twojej Inwestycji profesjonalistom z firmy PROEL BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH Elżbiety Nowak-Krzywańskiej.