Zakres usług PROEL Biuro Usług Projektowych:

1. kompleksowe projektowanie architektury i wnętrz

2. wielobranżowe projekty techniczne

3. kompleksowe załatwianie spraw urzędowych do pozwolenia na budowę

4. pomoc i konsultacje w załatwieniu innych spraw

5. Architekt ile kosztuje projekt

6. Biuro Architektoniczne Szczecin – Warszewo – lokalizacja

1. PROEL B.U.P. – projektowanie architektoniczne i techniczne obiektów budowlanych oraz wnętrz, domów, apartamentów, lokali komercyjnych.

PROEL B.U.P. to pracownia projektowa, działająca w branży architektonicznej od 1993 roku. W obecnym czasie Klient chcąc przeprowadzić inwestycję budowlaną zobligowany jest do przestrzegania rozległych przepisów opartych o Prawo Budowlane. Specjalizujemy się w projektowaniu kubaturowym i wnętrz komfortowych, funkcjonalnych, estetycznych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów zgodnych z obowiązującym prawem. W swoim portfolio posiadamy zarówno projekty budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego, komercyjnego, przemysłowego, wystroju wnętrz lokali mieszkalnych, jak i również projekty komercyjnych wnętrz lokali usługowych i biurowych. Zajmujemy się też projektowaniem otoczenia domów jednorodzinnych czy budynków wielorodzinnych i osiedli mieszkaniowych.

2. Projektowanie techniczne – wielobranżowe

Oferujemy kompleksowe projekty wielobranżowe i projekty architektoniczno- budowlane z zagospodarowaniem terenu. Decydując się na współpracę z biurem projektowym PROEL B.U.P. możesz liczyć na pełen zakres projektowania wraz z nadzorem i koordynacją działań projektantów i urzędników do pozwolenia na budowę dla Twojej inwestycji.

3. Projekty to nie wszystko – najważniejsze być w zgodzie z Prawem Budowlanym.

Wśród naszych realizacji, znaleźć można projekty różnego rodzaju. Prawie każdy wymagał uzyskania pozwolenia na budowę. W gąszczu przepisów budowlanych i nie tylko, nie łatwo się odnaleźć. PROEL B.U.P. oferuje zawsze zakończeniu usługi stosownym pozwoleniem urzędowym.

4. Pomoc i konsultacje

Klient współpracując z PROEL B.U.P. ma pewność otrzymania pomocy i udzielenia porady w sprawach, które ciążą na Inwestorach a są czasami nie zwykle skomplikowane.

5. Architekt – ile kosztuje projekt?

Cena projektu uzależniona jest od typu projektu, jego obszerności, ale przede wszystkim od indywidualnych uwarunkowań i potrzeb Klienta. Aby uzyskać wycenę projektu skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo w celu umówienia się na osobistą rozmowę przy stole, na którym będą wszystkie dokumenty warunkujące inwestycję. Możesz też odwiedzić nasze biuro w Szczecinie, znajdujące się przy ul. Słowackiej 25.

6. Biuro Architektoniczne Szczecin – Warszewo – lokalizacja

Jeżeli poszukujesz biura projektowego, które wykona dla Ciebie projekt architektoniczno-budowlany obiektu budowlanego lub wnętrza lokalu mieszkalnego czy komercyjnego, z pomocą przyjdą nasi doświadczeni i wykwalifikowani architekci posiadający uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Szczecin-Warszewo, to punkt na mapie, w którym znajduje się nasze biuro – znaleźć nas można w lokalu przy ulicy Słowackiej 25, wewnątrz osiedla domów wielorodzinnych SM STUDENT.

Projekty realizujemy na terenie całej Polski oraz za granicą.