Projektując budynek widzimy i kształtujemy formę, umieszczoną w przestrzeni i absorbującą światło, które to elementy są zmienne w czasie. Klient wraz z rodziną uzupełni formę, dopełni przestrzeń i doświadczy emocji tworząc harmonijny dom.

Projektowanie jak wszystko w przyrodzie jest ewolucją. Jest to droga prowadząca od jednej koncepcji do kolejnej, gdzie pewne idee rozwijają się w czasie by zostały zrealizowane. To co jest piękne w projektowaniu to połączenie wizji, marzenia i potrzeb Klienta z doświadczeniem, wizją i umiejętnościami architekta. Rozpoczynając projekt mamy narzucone warunki brzegowe obiektywne, narzucone przez prawo i subiektywne ze strony Klienta. Naszym zadaniem jest, w tych trudnych warunkach, spełnić marzenia Klienta przekraczając jego oczekiwania tak aby był dumny z własnego dzieła.

Czym jest dla Ciebie dom?

Miejscem najważniejszym na Ziemi, w którym chciałbyś spędzać najwięcej czasu. Czasu relaksu, czasu spędzanego z najbliższymi, miejscem, dającym poczucie bezpieczeństwa i komfortu, miejscem, które daje radość i szczęście. Dla nas też. Dom widziany Twoimi oczami, jest dla nas inspiracją i podstawą wizji, dla kształtowania otaczającej Cię przestrzeni, wypełnionej formami, fakturami, kolorami, które zmieniają się w czasie. O każdej porze dnia i roku ciesząc Twoje oczy odbierać będziesz tę przestrzeń dzięki towarzyszącemu światłu. Nierozłącznym elementem przestrzeni wnętrza są kadry widziane przez okna. Nowoczesny ogród cieszył będzie oczy przez cały rok.

Categories:

No responses yet

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.